Firmamız 1980 yılında hizmet hayatına başlamış yıllar içinde büyüyerek hizmet ve gıda toptancılığı sektörlerinde emin adımlarla ilerleyerek bugüne kadar gelmiştir.

2016 yılında tekrar bir atılım gerçekleştirerek Ayvat İnşaat markası ile sektöre merhaba demiştir. Ayvat İnşaat’ta 1+1 , 2+1 , 3+1 , 5+1, normal kat, dubleks olmak üzere farklı semtlerde daire seçenekleri bulunmaktadır.

Dairelerimizin her biri Estetik ve Fonksiyonel bir anlayışla tasarlanarak inşa edilmektedir.Dairelerimiz hazır olarak teslim edilmektedir. İnşaat aşamasında farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Standart dekorasyonlu evlerimizi sunduğumuz gibi , istenirse teknik personelimizin yardımıyla müşterilerimizin zevklerine ve isteklerine hitap eden değişiklikleri uygulayabilmekteyiz.

Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Ayvat İnşaat, 2016 yılında konut inşaatıyla inşaat sektörüne başladı…

“Geleceği Kaliteli ve Güvenli Yaşayın” sloganını kendisiyle özdeşleştiren Ayvat İnşaat, kalite politikasını maksimize ederken maliyetleri gerçek değerlerden sunarak çevre ve toplumsal sorumluluğunu her projesiyle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.Hayallerinizi inşa etmek için inşaatın her alanındayız.Sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; Mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamak en önemli hedefimizdir…

AYVAT İNŞAAT

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Avyat İnşaat, ele aldığı her projede öncelikle müşteri gereksinimlerini ve proje koşullarını dikkatle inceleyerek riskleri ve değerlendirilebilecek fırsatları belirler ve proje paydaşları ile paylaşır. Böylelikle projenin ilave maliyet, gecikmeler gibi olumsuz sürprizlerle karşılaşmadan sorunsuz şekilde teslimini hedefler.

Ayvat İnşaat proje ekipleri, yapı teknolojisi üzerine, malzemelerin üretim süreçlerinden proje uygulama detaylarına kadar saha deneyimiyle pekiştirilmiş derinlemesine ve güncel bilgiye sahiptir.

Ayvat İnşaat’ın rekabet gücü, her projenin kendi koşullarına uygun organizasyonun kurularak, kaynakların en etkin şekilde kullanımının sağlanması, böylelikle en kaliteli hizmetin en süratli biçimde ve en rekabetçi maliyetlerle gerçekleştirilmesine dayanır. Bu ancak doğru ve ayrıntılı bir planlama ile mümkündür.

Ayvat İnşaat yıllar boyunca birlikte çalıştığı yetkin ekipleri, çözüm ortakları ve yerleşmiş yönetim anlayışı ve prosedürleriyle iş kalitesini güvence altına alır. Saha içi ve dışında kurduğu sıkı kontrol ve iyileştirme mekanizmalarıyla yapılan işleri öncelikle kendi süzgecinden titizlikle geçirerek müşteriye en sorunsuz şekilde teslim etmek için çalışır.

TARİHÇEMİZ

AYVAT İNŞAAT TARİHİNDE NELER YAŞANDI ?

Faaliyetler başlıyor

1980 yılında aile şirketi olarak hizmet ve gıda toptancılığıyla iş hayatına başlayan Ayvat, 2015 yılında inşaat sektörüne merhaba dedi.

Ofisimiz açılıyor

Firmamız, Gemlik irtibat bürosunda, mesleğinde uzman, profesyonel personeli aracılığı ile sizlere hizmet vermeye başlıyor.

Mutlu Müşteriler

Ayvat İnşaat, İlk projesinin Gemlikte ses getirmeye başlamasıyla ilk müşterileriyle anlaşıyor.

Hazırlık çalışmaları

Firmamız, kendisini karakterize eden tüm standartları günün koşullarına göre geliştirerek, daha ileri teknolojilerle yoluna devam etme kararlılığıyla hizmet alanlarını belirledi.

İlk Projemiz

Ayvat İnşaat, faliyetlerine başlamak için projeler arasında en iyi seçimi yapmanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle Gemlikteki ilk proje çalışmalarına başlıyor.

GELECEĞİ KALİTELİ VE GÜVENLİ YAŞAYIN

Ayvat İnşaat ayrıcalıklarıyla ev sahibi olmak için hemen arayın.